AlkaVital

 sevdiklerinizi korur

  SİPARİŞ  

Jupiter Science  ürünlerinin üretildiği EMCO TECH   firması alkali su iyonizerleri konusunda birçok patentleri geliştirmiş, dünyada en çok satış oranlarını yakalamış   35 yıllık bir firma olarak  marka değeri en yüksek  ürünleri sunmaktadır.

 

Öyle ki, bu  ürünler ABD' de FDA onaylı olarak satılabilmektedir.

 

Ürünlerin  parçaları Japonya ve Güney Kore'de üretilmektedir.   Su hücreleri ise tamamen Japonya'da üretilmektedir.

 

Ana AR-GE departmanı  Japonya'dadır.   EMCO TECH (Jupiter Science)  dünyanın en çok satan alkali su iyonizeri markasıdır.

 

Dünyada 60'tan fazla ülkeye sağlık cihazları ihracatı yapmıştır. Yıllık büyüme hızı % 25'tir. 1970 li yıllardan başlayan üretim faaliyetinde yüksek ürün standartlarını korumayı başlıca amaç  olarak benimsemiştir. Alkali su iyonizerleri Japonya'da 40 yıldır evlerde yaygın olarak kullanılmaktadır. Tıbbi cihaz olarak onaylanmışlardır.

 

Jupiter  Alphion

Jupiter  Venüs

Jupiter'in Ödülleri

- Japon İmparatoru Sanayi Liyakat  Madalyası      Industrial Medal of Merit (Japanese Emperor)

- Hankook Ilbo (Kore Gazetesi) tarafından verilen  en iyi ürün ödülü     Chosen by Hankook Ilbo (Korean Newspaper) best product award

- Sports Seul tarafından verilen  en iyi ürün ödülü   Chosen by Sports Seoul as best product award

- GOOD DAY   tarafından verilen  en iyi ürün ödülü     Chosen by GOOD DAY Best Product Award

- Hankook Ilbo (Kore Gazetesi) Müşteri Memnuniyeti ve En İyi Kalite Ödülü    Chosen by Hankook Ilbo Customer Satisfaction and Top Quality Award

- Umut Veren Orta Ölçekli İş Ödülü    Most Promising Medium Sized Business Award (Corporation for the Promotion of Medium Sized Business)

- Kyunggi Orta Ölçekli İş Ödülü    Kyunggi Medium Sized Business Award (Kyunggi Area Medium Sized Business Corporation)

- Umut Veren En İyi Orta Ölçekli İhracat İş Ödülü   Most Promising Medium Sized Export Business Award

- Yeni Uzman Teknoloji Girişim İş Ödülü    New Specialized Technology Venture Business Award (Kyunggi Area Medium Sized Business Corporation)

- 1.000.000 $ İhracat  yapılan  ilk sanayi su iyonizeri ödülü  First Industry Water Ionizer Manufacturing 1 Million Dollar Export Tower Award

- Sağlık Ödülü  Secretary of Health Award

- Çin sağlık izni  Chinese health permit

- En İyi Sağlık Cihazı - İyi Üretim Uygulamaları (KGMP) Sertifikası  Best Health Device Good Manufacturing Practice (KGMP) Certificate

- Kore Devlet Başkanı Övünç Ödülü   Korean President Commendation

- Girişim İş Ödülü (Yeni Teknoloji İş)  Venture Business Award ( New Technology Business)

- Aile Sanayi İş Ödülü  (Orta Ölçekli İş Geliştirme)  Family Industry Business Assignment (Corporation for the Promotion of Medium Sized Business)

- İş Vakfı Çevre Teknik Araştırma Bürosu Ödülü (Kore İş Geliştirme Derneği)  Business Foundation Environmental Technical Research Office          Permission  (Korean Business Promotion Society)

 

Ürünler: Tıbbi cihazlar, filtreler ve su temizleyicileri

Jüpiter'in OEM  olarak çalıştığı  şirketler: Hyundai, LG, Samsung, Toyo Industries

 

Jupiter'in Teknolojisi

20'den fazla patent, tescilli  bir çok yeni  tasarımlar,

 

Uluslararası sertifikalar :

 

-  UL (ABD güvenlik sertifikası)    UL (U.S. safety certificate) obtained

-  CE (Avrupa güvenlik belgesi)   CE (European safety certificate) obtained

-  JIS (Japon güvenliği sertifikası)  JIS (Japanese safety certificate) obtained

-  FDA sağlık cihaz güvenlik sertifikası  FDA health device safety certificate

-  ISO 9001, ISO 14001 sertifikalarını aldı  ISO 9001, ISO 14001 certificates

-  Sanayi İlk İyi Üretim Uygulamaları sertifikası  Industries first Good Manufacturing Practice certificate

-  Endüstriyel  Liyakat Madalyası (Japon İmparatoru 'ndan )  Industrial Medal of Merit (from Japanese Emperor

-  Tıbbi malzeme üretim onayı -Sağlık ve Sosyal Yardım Bakanlığı   Approval for medical equipment manufacturing -Ministry of       Health and Welfare

 

 

Markası ve Üretici: JUPITER SCIENCE

Uluslararası İhracat Şirketi: EMCO TECH

 

Satış ve ihracatta dünya lideri

 

Asya'daki en büyük üretim tesisi - 100.000 adet üzerinde aylık üretim

Jüpiter Science su iyonizerleri   piyasadaki  ilk CE onaylı ürünlerdir.  Araştırma departmanının genişliği ve ürünlerinin çok  düşük geri dönüş oranları   ile teknoloji ve pazar liderliğini  sürdürmektedir.

 

 

GARANTİ

 

Jupiter  alkali su iyonizerlerinin Türkiye sınırlarında   garanti desteği  bulunmaktadır.  Bayiliğini yürütmekte olduğumuz ve satışını gerçekleştirdiğimiz her alkali su iyonizerinin üretim kusurlarına  karşı   iki yıl  garantisi bulunmaktadır.   Alkavital alkali yaşam kültürünün oluşmasına katkı sağlamanın sorumluluğunu taşır.  Bayiliğini  yürütmekte olduğumuz  tüm markalar kendi alanındaki  en başarılı ürünleri pazarlamaktadır.

 

SERVİS

 

Garanti koşulları içerisindeki ürünlerde meydana gelebilecek arızalarda,  masrafları  firmamız  tarafından  karşılanmak üzere; ürün geri getirtilmekte ve geçerli  yasal süre beklenmeksizin onarımı veya yeni ürünle değişimi sağlanmaktadır. İleri  müşteri  memnuniyeti ilkemize uygun olarak  ürün firmamıza  ulaştıktan sonra  en kısa sürede  tekrar tüketiciye gönderilmektedir.

 

DESTEK

 

Alkali su iyonizerine  ilişkin  genel bilgilere ve alkali iyonize su kullanımının vücudumuza etkisine ilişkin son derece ayrıntılı bilgilere internet sayfalarımızdan erişebilirsiniz.  Alkali su iyonizeri veya destek  hizmetleri ile ilgili daha  fazla   bilgi almak için aşağıda verilen  mail adresimize başvurduğunuzda yetkililerimiz  size en geç 24 saat içinde  ulaşacaklardır.

 

 

Alkali su iyonizerine ilişkin  genel bilgilere ve alkali iyonize su kullanımının vücudumuza etkisine ilişkin son derece ayrıntılı bilgilere web sayfalarımızdan erişebilirsiniz.  Daha  fazla   bilgi almak için mail adresimize başvurduğunuzda yetkililerimiz size ulaşacaklardır.

 

Alkavital  Jupiter  alkali su  iyonizerlerinin Türkiye Distribütörlüğü  İstanbul bölgesinde tanıtım ve pazarlama alanında çalışan bir uzmanlık firmasıdır.   Alkali su iyonizeri ve yararları konusunda en nitelikli bilgiyi tüketiciye ulaştırmanın sosyal sorumluluğunu görev edinmiştir.

 

Türkiye'de oldukça  yeni olan alkali yaşam konsepti, bütün dünyada hızla sağlık gündeminin ilk sırasına yerleşiyor.  WHO Dünya Sağlık Örgütü bir bildirisinde  “Dünya üzerindeki her insan iyileştirilmiş alkali su içerse, kanser dahil tüm hastalıkların %80 oranında azalacağı öngörülmektedir” şeklinde görüş açıklamıştır. Bu kapsamda gelişmiş toplumların pek çoğunda alkali yaşam tercihi konusunda örgütlenmeler geliştirilmiş, alkali yaşam kültürünü ve tüketim bilincini toplumun bütün katmanlarına yayma etkinlikleri organize edilmiştir.

 

Alkavital sizi ve sevdiklerinizi korur.

 

 

Ürünler                      :   alkavital@alkavital.com

Müşteri Hizmetleri     :   bengu@alkavital.com

Tel iletişim                 :   0532 696 74 99

 

Firmamız e-ticaret yoluyla çalışmaktadır.   Görüşme talebinizi Mail ya da SMS ile  bildirebilirsiniz

Yetkililerimiz size hızla ulaşacaklardır.

 

Banka  havalesi ile peşin ödemeler için fiyat teklifi isteyiniz.

Direkt Siparişleriniz için banka hesap numaramız

 

İş Bankası Kavacık Şubesi

Hesap sahibi : Alkavital

Şube No : 1279

Hesap No: 0267409

IBAN   TR 90 0006 4000 0011 2790 2674 09

alkavital@alkavital.com

Alkali su iyonizeri, su arıtıcı  ve  dejeneratif  hastalıklara karşı etkili   ileri teknoloji ürünü  bir  sağlıklı beslenme desteğidir, tedavi amaçlı kullanılmaz

facebook sayfamızı beğenerek sağlık mesajlarımıza  abone olabilirsiniz.